Hymn studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku mają swój Hymn !! Słowa opracowała p. Halina Jastrzębska-Antczak, a muzykę p. mgr Marzena Muszyńska. Pani Marzena uczyła nas śpiewać hymnu w dniu 14.12.2016 roku, poświęcając nam swój prywatny czas, za co w imieniu Zarządu i wszystkich słuchaczy UTW pragnę bardzo serdecznie podziękować. Nasz hymn zamieszczamy oczywiście na naszej stronie w zakładce Dokumenty.

30 listopada 2016 roku – „Andrzejki”

Spotkanie integracyjne – zabawa „Andrzejkowa”, – na którym bawili się Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, odbyło się 30 listopada 2016 roku w Centrum Kultury w Żyrardowie. Rozpoczęło się o godzinie 17.00 a zakończyło o godzinie 23.00.

Czytaj

Zajęcia komputerowe

Szkolenie Słuchaczy UTW – 36 słuchaczy w dniu 15 listopada ukończyło kurs podstawowy z obsługi komputera. 

Czytaj

Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy do Studia Buffo

W dniu 20 listopada 2016 roku ( tj. niedziela) grupa Słuchaczy z UTW w liczbie 56 osób wyjechała na wycieczkę integracyjną do Teatru Studio Buffo do Warszawy.na spektakl pod tytułem „Polita”. Wycieczka autokarem z Żyrardowa do stolicy.

Czytaj

Inauguracja roku akademickiego 2016/2017

Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował rok akademicki 2016/2017 pod patronatem Prezydenta Miasta Żyrardowa Wojciecha Jasińskiego. Uroczystość z udziałem wielu znamienitych gości miała miejsce w poniedziałek, 3 października, w Resursie.   

Czytaj